Zamrazili sme pre Vás čas. Využite to!

Cestuj po Slovensku aj v zime

Rýchlonabíjacie stojany GreenWay sú rovnomerne rozmiestnené v blízkosti exitov rýchlostných a diaľničných ciest na Slovensku tak, aby ste čas dobíjania Vášho elektromobilu mohli zmysluplne využiť. Vďaka GreenWay sieti je elektromobil plnohodnotne využiteľný v ktorejkoľvek časti krajiny a dojazd prestáva byť otázkou.


Zobraziť mapu

50 minút nabíjania pre každého

Sme GreenWay. Máme radi zimu a máme radi jazdu na elektromobile. Bez emisií a bez hluku. Preto sme pre našich verných aj nových zákazníkov pripravili zimnú akciu! Každý zákazník GreenWay od nás dostáva 50 minút nabíjania grátis! Počas zimného obdobia tak môžete nabíjať Váš elektromobil ešte výhodnejšie.


GreenWay - Zimná kampaň

Zapojenie sa do kampane

Zapojiť sa do zimnej kampane GreenWay, a teda získať 50 minút nabíjania zadarmo, môže naozaj každý. Akcia je určená pre nových aj existujúcich zákazníkov, pre fyzické osoby aj firmy, pre slovenských aj zahraničných. Stačí sa zaregistrovať cez online formulár "GreenWay - Zimná kampaň".


GreenWay - Zimná kampaň

Podmienky GreenWay zimnej kampane

Zapojením sa do kampane, získava účastník kampane nasledovné výhody vymedzené nasledovnými podmienkami:

Do kampane sa môže zapojiť nový alebo existujúci zákazník GreenWay a to tak, že v období trvania kampane vyplní online registračný formulár kampane.

Ak je účastníkom kampane zákazník s programom ZERO, získava po 100 minútach nabíjania v rámci 1 fakt. obdobia ďalších 50 minút nabíjania za 0 €.

Ak je účastníkom kampane zákazník s programom OPTIMAL, získava 50 minút nabíjania za 0 € každé faktúračné obdobie.

Ak je účastníkom kampane zákazník s programom FULL, získava 50 minút nabíjania za 0 € každé faktúračné obdobie.

Účastníci kampane s programom OPTIMAL a FULL získajú 50 minút nabíjania zadarmo bez ohľadu na počet už vykonaných minút nabíjania v danom fakturačnom období.

Získaných 50 minút nabíjania zadarmo nie je možné v prípade nevyužitia v danom fakturačnom období preniesť do ďalšieho fakturačného obdobia.

50 minút nabíjania zadarmo budú účastníci kampane získavať iba počas obdobia trvania kampane. Kampaň trvá v období od 28.11.2016 do 31.3.2017.

Celé podmienky kampane nájdete na tomto odkaze [PDF].

GreenWay tím v #MannequinChallenge

Mapa pokrytia

Ak si chcete prenajať elektrickú dodávku, navštívte náš web www.greenwayoperator.com
If you would like to rent an electric van, visit our website www.greenwayoperator.com