Chcem nabíjačku

Verejné rýchlonabíjacie stojany sú iba jedným z riešení ako nabíjať elektrické auto. Primárne sa elektromobily dajú nabíjať doma resp. na pomalších verejne prístupných nabíjačkách. Pomalá nabíjačka nie je iba jednoduchá zásuvka. V GreenWay Vám poradíme, ktorý typ nabíjačky je pre Vás najvhodnejší a poskytneme Vám kompletnú službu, ktorá zahŕňa development, dodanie, inštaláciu a prevádzku Vašej nabíjačky.

Profitujte z Vašej nabíjacej stanice!
Staňte sa súčasťou siete GreenWay, najväčšej siete nabíjacích staníc na Slovensku, a zarábajte z nabíjaní na Vašej stanici.

Chcem si kúpiť nabíjačku

Chcete zvýšiť komfort využívania Vášho elektromobilu alebo chcete poskytnúť Vašim zákazníkom dodatočnú pridanú hodnotu?

Riešením je obstaranie si vlastnej nabíjačky domov či do firmy. V GreenWay Vám poradíme, ktorý typ je pre Vás najvýhodnejší a zabezpečíme všetko potrebné.

Viac informácii o našej ponuke nájdete v našom prospekte [PDF].

Kontaktujte nás

Už mám nabíjačku, chcem ju zaradiť do siete GreenWay

S prevádzkou nabíjačiek je spojených mnoho povinností: pravidelná kontrola, údržba či platby za užívanie tretími stranami. Tieto starosti už môžete hodiť za hlavu. GreenWay zabezpečí všetko potrebné za Vás vo forme komplexnej služby. Zároveň Vy i Vaši zákazníci v prípade záujmu získate prístup do neustále sa rozrastajúcej siete GreenWay a jeho partnerov.

Kontaktujte nás

Výhody vlastnej nabíjačky

Verejná nabíjacia sieť umožňuje dobitie Vášho auta v prípade potreby predĺženia dojazdu. Primárne si však chcete elektromobil nabíjať z pohodlia svojho domu, firmy či reštaurácie počas času, keď elektrické auto práve nepoužívate.

Vlastná nabíjačka je o komforte pre Vás ako aj pre Vašich hostí, klientov či obchodných partnerov. Záleží iba na Vás, akú nabíjačku budete mať: rýchlu, polorýchlu, pomalú,...

GreenWay Vám svojimi skúsenosťami pomôže s výberom správnej nabíjačky pre Vás tak, aby sa zohľadnili všetky Vaše preferencie.

Vybudovanie
nabíjačky

GreenWay zabezpečí komplexné služby spojené s celkovým vybudovaním nabíjačky: výber najvhodnejšieho typu, inštaláciu, pripojenie do siete, revízne správy či komunikáciu s úradmi.

Prevádzka
nabíjačky

Nabíjačku si môžete prevádzkovať sami, ale v prípade, že možnosť nabíjania chcete poskytovať tretím stranám, je vhodné nechať si ju spravovať cez komplexný backendový systém poskytovaný GreenWay. Nie je to len o komforte, ale hlavne o efektivite správy Vášho majetku.

Technický
support

Nabíjačka je viac ako obyčajná „zástrčka“. Je to komplexné zariadenie, ktoré potrebuje pravidelné kontroly a údržbu. GreenWay všetky tieto povinnosti môže sledovať a plniť za Vás, aby ste každý deň mohli používať svoj elektromobil.

Kontaktujte nás

V prípade záujmu o nabíjačku či jej spravovanie, kontaktujte nás.

Ak si chcete prenajať elektrickú dodávku, navštívte náš web www.greenwayoperator.com
If you would like to rent an electric van, visit our website www.greenwayoperator.com